Népi motívumos, kézzel festett fa doboz, kopásokkal, doboz tetejének a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500011/Nepi-motivumos-kezzel-festett-fa-doboz-kopasokkal-doboz-tetejenek-az-egyik-sarka-serult-1~II2173066
2173066
11893
375
Flea Market
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Népi motívumos, kézzel festett fa doboz, kopásokkal, doboz tetejének az egyik sarka sérült. 12x23,5x7,5 cm
: karap_norbert