cca 1949-1951 össz. 10 db női divatrajz nyomat, méret: 29x13,5 és 31,5... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500032/cca-1949-1951-ossz-10-db-noi-divatrajz-nyomat-meret-29x13-5-es-31-5x16-cm-kozotti-meretekb~II2200732
2200732
13631
375
Printed Materials
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: cca 1949-1951 össz. 10 db női divatrajz nyomat, méret: 29x13,5 és 31,5x16 cm közötti méretekben, kisebb részben sérült
: kh