cca 1926-52 össz. 5 db tanrend és órarend. Egyik hátoldalán Schäfer cég illusztrált reklám hátoldallal, Vértes O. András (1911-1997) nyelvész nevére kiállítva, sérült, hiányos sarokkal. Másik Gutmann J. és Társa illusztrált reklám hátoldallal, jó állapotban.