1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
cca 1922-24 össz. 2 db okmány: magyar munkakönyv, esztergályos részére, 1000 korona illetékbélyeggel, sok bejegyzéssel, sérült kötéssel + német nyelvű cipészeti egyesületi tagsági könyv, Hamburgban kiállÃtott, bajai születésű, feltehetÅ‘en magyarországi német (sváb) férfi részére, 10 tagsági bélyeggel