XIX. sz. eleje. Párizs: Likőrös üveg és pohár készlet. Kézzel festett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500034/XIX-sz-eleje-Parizs-Likoros-uveg-es-pohar-keszlet-Kezzel-festett-fujt-uveg-4-db-poh~II1926467
1926467
11410
375
90000
Antique
Rufpreis:
90 000 HUF 243,24 EUR , 264,71 USD
Beschreibung: XIX. sz. eleje. Párizs: Likőrös üveg és pohár készlet. Kézzel festett, fújt üveg, 4 db pohárral + tartalékként 1 sérült pohár, egy üvegdugó.
: turóczi_márk