11013. 375. Gelaufene Fernauktion Stich
1 000 HUF
0 HUF
Seeweesen, Tafel 21. Brockhaus, XIX sz. második fele. Acélmetszet, papír, apró foltokkal a lapalján, üvegezett fa keretben, 21,5x29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit