Henri Vion (1854-1891), David Teniers (1610-1690) festménye után: A sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500003/Henri-Vion-1854-1891-David-Teniers-1610-1690-festmenye-utan-A-szaglas-Lodorat-az-ot-C3~II2197407
2197407
11024
375
Engravings
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Henri Vion (1854-1891), David Teniers (1610-1690) festménye után: A szaglás (L'odorat), az öt érzék sorozatból. Rézkarc, papír, 21,5x16 cm
: kh