fe. Ll. '98 jelzéssel: Kompozíció rózsaszínben. Olaj, akvarell, papír,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/fe-Ll-98-jelzessel-Kompozicio-rozsaszinben-Olaj-akvarell-papir-50C39770-cm~II2182603
2182603
10119
375
14000
Beschreibung: fe. Ll. '98 jelzéssel: Kompozíció rózsaszínben. Olaj, akvarell, papír, 50×70 cm
: tánczos_gábor