Vén jelzéssel: Rózsák vázában. Olaj, farost, keretben, 39x39 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Ven-jelzessel-Rozsak-vazaban-Olaj-farost-keretben-39x39-cm~II2199027
2199027
10497
375
Beschreibung: Vén jelzéssel: Rózsák vázában. Olaj, farost, keretben, 39x39 cm
: kozár_edit