10435. 375. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 000 HUF
0 HUF
Sugár Andor (1903-1944): Fürdőzők. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Sugár Andor rézkarca, 1928), üvegezett keretben, 14×11,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit