Róna jelzéssel: Mesevilág. Vegyes technika, vászon, sérült. 70x100 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Rona-jelzessel-Mesevilag-Vegyes-technika-vaszon-serult-70x100-cm~II2195783
2195783
10393
375
Beschreibung: Róna jelzéssel: Mesevilág. Vegyes technika, vászon, sérült. 70x100 cm
: kozár_edit