10363. 375. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
PÉ jelzéssel: Ünnepvárás, olaj, farost, hátoldalán is jelzett és datált (Papp ME, Ünnepvárás, 2006, fa keretben, 40x30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit