Olvashatatlan jelzéssel: Ladikos ember 1930. Rézkarc, papír. Jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Ladikos-ember-1930-Rezkarc-papir-Jelzett-szamozott-muveszpeldan~II2205100
2205100
10532
375
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Ladikos ember 1930. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott művészpéldány. 18x16 cm
: kozár_edit