Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki utca. Olaj, karton, díszes fa kere... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Hegyvideki-utca-Olaj-karton-diszes-fa-keretben-13x9-cm~II2199186
2199186
10524
375
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki utca. Olaj, karton, díszes fa keretben, 13x9 cm
: kozár_edit