Novák András (1936-): Fekvő akt. Rézkarc, papír, jelzett és datált (No... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Novak-Andras-1936-Fekvo-akt-Rezkarc-papir-jelzett-es-datalt-Novak-960-ajandekozC3~II2194831
2194831
10349
375
4200
Beschreibung: Novák András (1936-): Fekvő akt. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Novák 960), ajándékozási sorokkal ("Bélának szeretettel"), 21×24 cm
: tánczos_gábor