10345. 375. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
8 000 HUF
0 HUF
Némethy Miklós (?-?): Városi panoráma (Budapest?). Olaj, karton, hátoldalán jelzett és datált (Némethy Miklós 1927), díszes fa keretben, 18,5x25,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit