Misch Ádám (1935-1995): Tárgyak (konstruktivista kompozíció). Olaj, kréta, ceruza, farost, jelzett (Misch), hátoldalán is jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1978-79 körül. 70×60 cm.