10289. 375. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
32 000 HUF
0 HUF
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, apró sérüléssel, jelzett, számozott (22/40), datált (1990). 45,5x34 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor