16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Komáromi Kacz Endréné (1883-1954): Rózsás csendélet. Akvarell, papír, jelzett, Sérült, üvegezett, díszes neobarokk stílusú fa keretben, 44,5×33 cm