Kalló László (1925-2018): Tavaszi táj. Olaj, karton, jelzett, hátoldal... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kallo-Laszlo-1925-2018-Tavaszi-taj-Olaj-karton-jelzett-hatoldalan-Kepcsarnok-Vallalat~II2198450
2198450
10212
375
26000
Beschreibung: Kalló László (1925-2018): Tavaszi táj. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 50×60 cm
: kozár_edit