Jelzés nélkül: Expresszív vízparti táj. Olaj. vászon, sérült (kisebb f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Expressziv-vizparti-taj-Olaj-vaszon-serult-kisebb-festek-hibaval-80x~II2199933
2199933
10569
375
Beschreibung: Jelzés nélkül: Expresszív vízparti táj. Olaj. vászon, sérült (kisebb festék hibával), 80x60 cm
: kozár_edit