Jelzés nélkül, El Greco (1541 körül-1614) után: Szent Márton és a kold... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-El-Greco-1541-korul-1614-utan-Szent-Marton-es-a-koldus-Ceruza-papir-hu~II2197611
2197611
10561
375
4800
Beschreibung: Jelzés nélkül, El Greco (1541 körül-1614) után: Szent Márton és a koldus. Ceruza, papír, hullámos, kisebb gyűrődésekkel. Sérült ga keretben, 44×27 cm
: kozár_edit