Hincz Gyula (1904-1986): Munkásőrség üdvözlése, 1957 máj. 1. Rézkarc,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Hincz-Gyula-1904-1986-Munkasorseg-udvozlese-1957-maj-1-Rezkarc-papir-jelzett-kisse~II2195116
2195116
10515
375
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Hincz Gyula (1904-1986): Munkásőrség üdvözlése, 1957 máj. 1. Rézkarc, papír, jelzett kissé foltos, üvegezett fa keretben, 19x29 cm
: karap_norbert