Egyeki Aladár (?-): Csendélet kékben. Olaj, farost, fa keretben, 37×49... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Egyeki-Aladar-Csendelet-kekben-Olaj-farost-fa-keretben-37C39749-5-cm~II2198050
2198050
10105
375
4600
Rufpreis:
4 600 HUF 12,43 EUR , 13,53 USD
Beschreibung: Egyeki Aladár (?-): Csendélet kékben. Olaj, farost, fa keretben, 37×49,5 cm
: kozár_edit