Beleznay jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, sérült.Szecessziós-f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Beleznay-jelzessel-Hegyvideki-taj-Olaj-vaszon-serultSzecesszios-floralis-diszitesu-~II2196520
2196520
10033
375
Beschreibung: Beleznay jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, sérült.Szecessziós-florális díszítésű, sérült keretben, 69x56 cm
: kozár_edit
Katalognummer: