10008. 375. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 600 HUF
0 HUF
Artner Margit(1954-): Bika. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/41), kissé foltos, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzővel. 11,5x8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : bk