Győry Miklós (1905-1995): Galamb. Rézkarc, papír, jelzett, 11x4 cm + Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetsége fényképes igazolvány Győry Miklós részére, benne Domanovszky Endre és Kádár György aláírásával