1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Fery Antal (1908-1994), össz. 2 db kisgrafika: Ex libris jef Arras. Fametszet, papír, jelzett, 9,5×7,5 cm + BUÉK! 1986. Fametszet, papír, jelzett, lap bal széle foltos, 7,5x11,5 cm