Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari szakkönyvtár 36-38. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 301+1 p. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.