15661.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
100 HUF
Vegyes könyvtétel, 4 db: Szepesi György: Gól! Góóóól! 200 Gól! Bp.,1961, Sport. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. Fekete Pál: Csikar. Bp.,1965, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Fritz Hack: Pelé, a fekete gyöngyszem. Fordította: Hoffer József. Bp., 1966, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Zsolt István: A labda másik oldala. Bp., 1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötés.