15186.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kollin Ferenc: Budapesti üdvözlet. Benne térkép-melléklettel. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés sérül papírtokkal.