15102.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Gróf Vay Péter: Kelet császárai és császárságai. 17 színes műlappal, 50 műmelléklettel és 86 szövegképpel. Bp., 1906, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötésben. Gerinc sérült.