15047.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Baktay Ervin: Háromszéktől a Himalájáig. Körösi Csoma Sándor életútja. Bp., 1942. Vörösváry kiadó. Félvászon kötésben papírborítóval. A borító szakadt, könyvgerinc egy helyen sérült.