Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 239

Kiss Gábor: Erdélyi várak, várkastélyok. 2. változatlan kiadás. Bp, 1990, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, fekete-fehér fotókkal.
15096.

Rufpreis:
1 000 HUF
15097.

Rufpreis:
2 000 HUF
15098.

Rufpreis:
1 000 HUF
Elek György: Üdvözlet Karczagról! (Karcagi képeslapok 1897-1945). Karcag, 1997, Karcagi Nyomda Kft. Kiadói papírkötésben.
15099.

Rufpreis:
2 000 HUF
Labádi Lajos-Szatmári Imre: Szentes régi képes levelezőlapokon. Szeged, 2001, Grimm. Kiadói kartonált papírkötésben.
15100.

Rufpreis:
2 000 HUF
[Mittelholzer, Walter (1894-1937)] Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Ford.: Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185+1 p. Fekete-fehér fotókkal, 1 db térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötésben, borítója enyhén kopottas állapotban.
15101.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
15102.

Rufpreis:
5 000 HUF
15103.

Rufpreis:
2 000 HUF
15104.

Rufpreis:
4 000 HUF
Szabó András: Mezőtúri képeskönyv. Magyar és német nyelvű szövegekkel. Kiadói kartonált papírkötésben. 1998, Mezőtúr Város Önkormányzata.
15105.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szerelem régi képeslapokon. Magyar és német nyelvű szövegekkel. Bp., POSTCARD Bt. Kiadói kartonált papírkötésben.
15106.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kőszeg - Híres magyar városok régi levelezőlapokon. Szerk.: Ifj. Giczy József. Kőszeg, Városkapu Könyvesbolt. Kiadói kartonált papírkötésben.
15107.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF