Thanhoffer Lajos: Anatómia és divat. Három népszerű előadás. Bp., 1901. K. M. Természettudományi Társulat. VIII+202 p.+4 t. Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott. egészvászon kötésben, Frankl és Werner-kötés, foltos borítóval, egyébként jó állapotban.