17286.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 542 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, kissé kopott borítóval.