17275.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Gortvay György: Az újabbkori magyar orvosi művelődés és egészségügy története. I. köt. [Unicus!] Bp., 1953., Akadémiai Kiadó, XI+322 p. Szövegközti képekkel, tárgy- és névmutatóval. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, a szennylapok hiányoznak, néhány lapon ragasztásnyomokkal. Megjelent 350 példányban.