17200.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
5 000 HUF
Dr. Adolph Lion: Compendium der Sanitäts-Polizei und gerichtlichen Medicin. Ein Repetitorium für die Physikats-Prüfung, für Physiker, Juristen, und Apotheker. Bearbeitet von - -. Berlin, 1867., Julius Springer, XVI+328 p. Német nyelven. Szövegközti fametszetekkel. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, névbélyegzővel, intézményi bélyegzővel.