Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1935, Révai, 38... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1000005/Nagyivanyi-Zoltan-Idegenlegiotol-a-Szovjetunioig-Bp-1935-Revai-388plus4-Masodik-kiadas-~II1779169
1779169
16611
375
Books: Military
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1935, Révai, 388+4. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kopott borítóval.
: tánczos_gábor