5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
A polgári házasság, melynek, mint a társadalom legfontosabb intézményének polgári jellegét maga Krisztus a nagy reformátor s utódai az apostolok is fenntartották s azt soha semmiféle vallásos színezettel felruházni nem kívánták. Történelmi adatok nyomán megvilágítá: Veridicus. Bp., 1893, Hunnia. Kiadói papírkötés, címlapon ceruzás jelöléssel, gerinc sérült, kopottas állapotban.