Széchenyi Zsigmond könyvek: Náhar; Indiai útinapló. Ünnepnapok; Egy magyar vadász hitvallása - II. rész. Csui...!; Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. Ahogy elkezdődött; Egy magyar vadász hitvallása - I. rész.
Félvászon, egészvászon és kartonált papírkötésekben.