Kacziány Géza: Magyar vértanuk könyve. A szöveg képei a gróf Kreith Béla-féle 1848-49-i ereklye gyűjtemény és Kossuth- Muzeum képtárából valók. Budapest, 1906, Vass. Újrakötve, egészvászon kötésben, kopottas állapotban.