Bornemissza Zoltán: Gazdasági állatgyógyászat. Ungvár, 1889. Pollacsek... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000007/Bornemissza-Zoltan-Gazdasagi-allatgyogyaszat-Ungvar-1889-Pollacsek-Miksa-Korabeli-seru~II2203621
2203621
17163
375
Books: Gastronomy and Gardening
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Bornemissza Zoltán: Gazdasági állatgyógyászat. Ungvár, 1889. Pollacsek Miksa. Korabeli, sérült félvászon kötésben 264p. + VII.
: tánczos_gábor