Fritz Knapp: Leonardo da Vinci. Dresden, 1924, Carl Reißner. Német nye... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Fritz-Knapp-Leonardo-da-Vinci-Dresden-1924-Carl-ReiC39Fner-Nemet-nyelven-Kiadoi-felvaszon-kC3~II2198384
2198384
16707
375
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Fritz Knapp: Leonardo da Vinci. Dresden, 1924, Carl Reißner. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: kh