16823.
375. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Endrődi Sándor: A pálya végén. Bibliotheca Vitae. Az élet könyvei. Bp., 1914., "Élet". Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, laza fűzéssel, kissé sérült gerinccel.