Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. I-II. kötet. Bp., (1935) Lantos Rt.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000017/Mora-Ferenc-Enek-a-buzamezokrol-I-II-kotet-Bp-1935-Lantos-Rt-177plus246-p-Jubileumi-di~II2195082
2195082
17768
375
11000
Beschreibung: Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. I-II. kötet. Bp., (1935) Lantos Rt.,177+246 p. Jubileumi díszkiadás. Szerző által aláírt. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Enyhén kopottas állapotban, festett lapélekkel.
: karap_norbert