B. Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-II. kötetek. Volt könyvtári példányok. Első kiadás. Bp., 1847. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerinceken sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel, foltos lapokkal.