11103. 374. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 400 HUF
0 HUF
"Zsolnay Városszépítő városvédő emlékérem" emlékplakett, eozin mázas, jelzett, apró kopásokkal, d: 10,5 cm + Zsolnay mércés kiöntő (500gr), jelzett, kopásokkal m: 12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert