Német Birodalom 1901. "KRONOS / ZUR JAHRHUNDERT WENDE (Az évszázadfordulóra)" aranyozott Br emlékérem (50mm) T:1-
German Empire 1901. "KRONOS / ZUR JAHRHUNDERT WENDE" gilt Br commemorative medallion (50mm) C:AU