Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 62

1888. Békéscsabai Torna Egyesület / Egészséges testben egészséges lélek ausztriai import fémjellel jelzett Ag sport díjérem, gravírozva Müller Dávid 1891 aug 30 (8,60g/28,5mm) T:1-
30769.

1888. "Békéscsabai Torna Egyesület / Egészséges testben egészséges lélek" ausztriai import fémjellel jelzett Ag sport díjérem, gravírozva "Müller Dávid 1891 aug 30" (8,60g/28,5mm) T:1-

Rufpreis:
8 000 HUF
1893. Vas Vármegyei Sport-Egylet 1893 jelzetlen Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva 1895 VIII/11 Országos v. 3000m I. (26,05g/39mm) T:1-
30770.

1893. "Vas Vármegyei Sport-Egylet 1893" jelzetlen Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "1895 VIII/11 Országos v. 3000m I." (26,05g/39mm) T:1-

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
~1900. Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület aranyozott Br sport emlékérem (40mm) T:1-
30771.

~1900. "Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület" aranyozott Br sport emlékérem (40mm) T:1-

Rufpreis:
1 400 HUF
~1900. Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület ezüstpatinázott Br sport emlékérem (40mm) T:1-
30772.

~1900. "Rákosvidéki Postagalamb Sportegyesület" ezüstpatinázott Br sport emlékérem (40mm) T:1-

Rufpreis:
1 400 HUF
1906. Vívó és Atletikai Club 1906 jelzett Ag sport emlékplakett, SGA gyártói jelzéssel (40,11g/0.800/35x56mm) T:1-
30773.

1906. "Vívó és Atletikai Club 1906" jelzett Ag sport emlékplakett, "SGA" gyártói jelzéssel (40,11g/0.800/35x56mm) T:1-

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
1927. Országos Magyar Galamblövő Egylet - Őszi meeting 1927. lövészsport Br plakett (61x50mm) szürkés márványtalapzaton (106x102x18mm) T:2
30774.

Rufpreis:
4 000 HUF
Exner Károly (1850-1919) ~1930. Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége jelzett Ag díjérem S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (48,90g/0.800/56mm) T:2
30775.

Exner Károly (1850-1919) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (48,90g/0.800/56mm) T:2

Rufpreis:
8 000 HUF
1930. Vezér István VII. o.t. 1929-1930 évi házi bajnoknak 350-400°-on Br lemezplakett (85x52mm) és Bajnok ábrázolású Br éremmel (140mm), fekete fatalapzaton, akasztóval (185x256x16mm) T:2-
30776.

Rufpreis:
6 000 HUF
1931. AUTÓ MOTOROS HÉT 1931 - K.M.A.C. (Királyi Magyar Automobil Club) BUDAPEST B.S.E. zománcozott Br plakett BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (40x67mm) T:1-,2 zománchiba
30777.

1931. "AUTÓ MOTOROS HÉT 1931 - K.M.A.C. (Királyi Magyar Automobil Club) BUDAPEST B.S.E." zománcozott Br plakett "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (40x67mm) T:1-,2 zománchiba

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
1931. MOVE L.L. (labdarúgó liga) 1930-31 ÉVI SZÖV. DIJ I CSOP II.HELY fülezett Br díjérem (30mm) T:2-
30778.

1931. "MOVE L.L. (labdarúgó liga) 1930-31 ÉVI SZÖV. DIJ I CSOP II.HELY" fülezett Br díjérem (30mm) T:2-

Rufpreis:
1 400 HUF
1932. A művészet és a sport nagy barátjának - Kalocsa - 1932. nov. 12. - K.F.C. (Kalocsai Football Club) - Sch. T. - Beleznay asszonyok ezüstözött Br plakett (134x101mm) bársonyborítású tartóra erősítve (187x156mm) T:2,2-
30779.

1932. "A művészet és a sport nagy barátjának - Kalocsa - 1932. nov. 12. - K.F.C. (Kalocsai Football Club) - Sch. T. - Beleznay asszonyok" ezüstözött Br plakett (134x101mm) bársonyborítású tartóra erősítve (187x156mm) T:2,2-

Rufpreis:
5 000 HUF
1932. K.R.A.C. (Kaposvári Rákóczi Atlétikai Club) Br díjplakett lakkozott (47x85mm) akasztós fa táblán (123x177mm) T:2
30780.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF